Oferta kominków elektrycznych ClassicFlame

Wkłady kominkowe LED

Kominki z obudową

Szafki RTV

Kominki ścienne

 

Kominki elektryczne w energooszczędnej technologii LED. Każdy z kominków posiada pilot, dzięki któremu możemy obsługiwać funkcje kominka takie jak: grzania z kontrolą temperatury, wyłącznik czasowy kominka, regulacja jasności płomienia oraz podświetlenie kominka (w przypadku wkładów 28 oraz 33 calowych). Wszelkie informacje na temat funkcji znajdziemy na wyświetlaczu LCD umieszczonym z przodu kominka.

Kominki elektryczne z obudową dodadzą wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu. Składają się z obudowy oraz nowoczesnego wkładu Spectrafire.
W zależności od miejsca ustawienia kominka, wyróżniamy kominki narożne oraz przyścienne (stawiane przy ścianie prostej).
Obudowy tworzone są z najwyższej jakości drewna. Każdy kominek elektryczny posiada unikalny charakter i styl, dzięki czemu można dopasować go do indywidualnych potrzeb.

Szafki RTV to funkcjonalne połączenie mebla pod telewizor z kominkiem elektrycznym z technologii LED. Wszystkie modele stolików wyposażone są w półki na sprzęt RTV oraz wszelkiej maści akcesoria.

Kominki ścienne pozwalają na zaoszczędzenie miejsca, poprzez umieszczenie ich wyżej, jednocześnie nie tracąc możliwości wzbogacenia wnętrza o unikalny klimat.